1 Krok…

Coaching Dojrzałości i Przywództwa jest skierowany do każdego, kto czuje, że nadszedł czas na nowy rozdział życia, czuje, że jest gotowy na zmianę, czuje potrzebę ujawnienia się i demonstracji, że posiada już wszystko co potrzeba, żeby rozpocząć nowy etap, w nowych rolach, również tych przywódczych. 

Spotykamy się na sesji ” O” jest to spotkanie odkrywcze i jest „bezcenne” w dwóch wymiarach: bez opłaty, za darmo i dające mocne podstawy do kolejnych spotkań.

Podczas sesji odkrywczej, jak sama nazwa wskazuje, odkryjemy w bezpiecznej i partnerskiej atmosferze, to co nas na to spotkanie skierowało! Ja opowiem co mnie prowadzi w pracy coacha a Ty w jakim kierunku chcesz się rozwijać i jakie cele osiągać. Odkrywcze spotkanie pomoże nam podjąć decyzję o dalszej współpracy. 

Inwestycja w kolejne sesje coachingu: do osób indywidualnych 180 zł za jedną sesję, dla firm 280 zł. Cały proces coachingowy to 6 do 12 sesji.

W tej chwili szukam też osoby chętnej do zrobienia testu MAP Profil dojrzałości w ramach mojej certyfikacji u Susan Cook Greuter VEDA. Koszt według stawek VEDA.

Co jest ważne dla mnie: pracuje bezpośrednio ( mogę też online) przestrzegam wytycznych, wypracowanych dla profesji coacha, pracuje pod superwizją.

Coaching u mnie jest też dopasowany do klienta.

Zapraszam do umawiania się!

0001IMG_20181123_0002.jpg

 

 

 

%d blogerów lubi to: