Kontakt do mnie

Witam,

Mam wykształcenie ekonomiczno- socjologiczne, wiele lat pracowałam w działach eksportu, sprzedaży i marketingu, na drogę coachingu i trenerstwa skierowała mnie  potrzeba własnego rozwoju i wieczne pytania, które sobie stawiałam. Interesuje się rozwojem samoświadomości. Trenerstwo i coaching to praca sobą i nie wyobrażam sobie pracy w tym charakterze bez ciągłego rozwoju, w sensie stawania się w pełni samym sobą:-)

Kurs i certyfikat  Coacha jest zwieńczeniem mojej 5 letniej pracy na sobą, poszerzania samodzielnie wiedzy oraz kolejnych doświadczeń, jak alternatywne studia nad nową ekonomiczną rzeczywistością Nawigatorzy Jutra.

W  drogę stawania się zapraszam również Ciebie!

Kontakt do mnie : tel. 783 29 50 50, e-mail: elzbietarogalewicz@gmail.com.

Zapraszam wszystkich z Warszawy i okolic.

Prowadzę tylko sesje osobiste, w coachingu ważny jest dla mnie bezpośredni kontakt.

Standardowa ilość spotkań w procesie coachingowym to 8 – 12 sesji. Jedna sesja trwa u mnie 60 minut. Sesje odbywają się zazwyczaj co 2 lub 3 tygodnie. Więcej na stronie głównej 1 krok….

0001 cer

Moja misja w profesjonalnej i dojrzałej pracy jako wiarygodny i profesjonalny Coach:

  • Moje usługi coachingowe mają służyć klientom -moje kompetencje potwierdziłam certyfikatem ( akredytacja jako potwierdzenie mojej gotowości do pracy jako coach)
  • Stawiam na ciągły rozwój, sięgam po różne, poważne dyscypliny, żeby jak najbardziej odpowiadać na potrzeby rozwojowe klientów
  • Pracuje zgodnie z wytycznymi Kodeksu Etycznego i standardami zawodu coachingu
  • Podlegam superwizji

Moja polityka przetwarzania danych spełnia wymogi europejskiego rozporządzenia RODO.

  • Państwa dane osobowe przetwarzane są na zasadzie dobrowolności. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Państwa dane osobowe są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień na usługę coachingu a także w celu kontaktu bezpośredniego naszych pracowników z Państwem.
  •  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez czas niezbędny do prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa i archiwizowane (do czasu odwołania zgody).
  • Administratorem danych osobowych (w tym: imię i nazwisko, adres e-mailowy, adres korespondencyjny, numer telefonu, lub inne dane udostępnione przez Państwo) jest: Elżbieta Rogalewicz, Przyrodnicza 61, 95-071 Rąbień AB.
  • Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania danych osobowych przez Administratora do organu nadzorczego. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo kontaktować bezpośrednio z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, mailowo pod adresem: elzbietarogalewicz@gmail.com lub pisemnie na adres: Elżbieta Rogalewicz’ Przyrodnicza 61, 95-071 Rąbień AB