O mnie i kontakt

Jestem certyfikowanym coachem i w tej chwili studentem szkoły psychoterapii Gestalt. Mam certyfikat coacha WINGS, ukończoną szkołę trenerską INTRA oraz liczne świadectwa ukończenia warsztatów rozwojowych/ psychologicznych w tym ego rozwoju Susan Cook – Greuter VEDA czy terapii akceptacji i zaangażowania ACT. Bliska jest mi również komunikacja bez przemocy NVC. Jestem też absolwentem kierunku ekonomiczno – socjologicznego UŁ z wieloletnim doświadczeniem w środowisku międzynarodowym.W coachingu w postawie pełniej akceptacji i szacunku towarzysze ludziom w ich drogach rozwoju.

W ramach różnych szkół i edukacji własnej dbam o rozwój swoich kompetencji i umiejętności, tak aby zapewnić moim Klientom pomoc na wysokim poziomie, zgodną z aktualną wiedzą psychologiczną i coachingową. Swoją pracę superwizuję.

W osobistym i zawodowym świecie wciąż się rozwijam i stawiamy sobie nowe wyzwania. Dziś takim wyzwaniem jest zawód psychoterapeuty. Chcę łączyć coaching z psychoterapią, wybrałam Gestalt, bo między przeszłością a przyszłością jest tu i teraz. Metaforyczne drzwi do mnie i mojego życia. Chce jeszcze nauczyć się lepiej języka francuskiego, gotować…Kocham spacery z moim psem to chwila mojej uważności i zatrzymania.

Serdecznie zapraszam

Kontakt do mnie : tel. 783 29 50 50

e-mail: elzbietarogalewicz@gmail.com.

Zapraszam wszystkich z Warszawy i okolic, Raszyn, Dawidy Bankowe

Prowadzę sesje osobiste i on-line.

%d blogerów lubi to: